Policjanci poza służbą

27.04 - Kolejne osiągnięcia konińskich policjantów w pływaniu

plywanie2W Otwartych Mistrzostwach  w Pływaniu, które odbyły się w ubiegłą niedzielę  w Koninie wzięli również konińscy policjanci, zajmując na podium II i III miejsce

22 kwietnia br.  na basenie  przy III LO odbyły się Otwarte Mistrzostwa Konina w pływaniu. W zawodach wystartowali także funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Koninie.  Swoja formę  już  po raz kolejny potwierdził sierż. sztab. Łukasz Kantarowski. W konkurencji 100m. stylem zmiennym zajął III miejsce z czasem: 01:17.96. Startujący sierż. Michał Radziemski w tej konkurencji uzyskał czas 01:22.84.  W konkurencji 200m. stylem dowolnym Łukasz Kantarowski stanął ponownie na podium,  zdobywając miejsce II z czasem  02:43.28, natomiast Michał Radziemski zajął  III miejsce z czasem 02:43.28.