Policjanci poza służbą

Turniej piłkarski i bowlingowy za nami – wideo

W sobotę 19 maja policjanci i pracownicy konińskiej komendy spotkali się by rywalizować w turnieju piłki nożnej i bowlingu. Panowie na boisku, a panie w kręgielni. Organizatorem turnieju było stowarzyszenie IPA oraz Związki Zawodowe Policjantów i Pracowników Policji.

To turnieju zgłosiło się 6 drużyn z poszczególnych wydziałów i komisariatów. Natomiast za kule chwyciło 10 pań. Zmagania odbyły się w hotelu „Atut” w Licheniu Starym. Emocji było co nie miara.

Pierwszy gwizdek rozbrzmiał tuż po 12:00. Ze względu na niewielką liczbę drużyn podjęto decyzję, że rozgrywki odbędą się systemem „Każdy z każdym”. Bramek nie brakowało, a najlepszą okazała się drużyna z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą. Królem strzelców został asp. Krystian Nowakowski z tegoż wydziału, a najlepszym bramkarzem okrzyknięto Zastępcę Naczelnika Wydziału Sztab Policji podkom. Piotra Szczebelskiego.

Najlepszą w kręgle okazała się st. sierż. Bogumiła Lewandowska – Kreft z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego, a tuż za nią na podium stanęły Iwona Frydrychowska również z „dochodzeniówki” i st. post. Karolina Lech z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego.

Zwycięzcy otrzymali puchary oraz vouchery na zabiegi SPA w hotelu „Atut”.

Marcin Jankowski

Powrót na górę strony