Aktualności

PODZIĘKOWANIA DLA PANA ANDRZEJA ZA PRACĘ I SŁUŻBĘ W POLICJI

Data publikacji 30.04.2024

Dziś mija ostatni dzień pracy Pana Andrzeja Nowaka, który po 48 latach pracy w Policji postanowił przejść na zasłużoną emeryturę. W mundurze służył 36 lat, a pozostałe 12 w Wydziale Ogólnym już jako pracownik cywilny. Szef konińskiej policji mł. insp. Mariusz Jaworski wraz ze swoimi zastępcami podisnp. Jackiem Kudlińskim i kom. Pawłem Szafrańskim, a także naczelnikiem Wydziału Ogólnego podinsp. Jolantą Skonieczną podziękował Panu Andrzejowi za lata rzetelnej pracy oraz życzył wszelkiej pomyślności i zadowolenia z nowo podejmowanych wyzwań.

Komendant Miejski Policji w Koninie wspólnie ze swoimi zastępcami i Panią Naczelnik Wydziału Ogólnego podziękował Panu Andrzejowi Nowakowi za długoletnią współprace oraz zawsze okazywaną życzliwość. Pan Andrzej w całym swoim życiu przepracował ponad 55 lat, w tym 48 w naszej formacji. Swoją karierę z mundurem rozpoczął 19 stycznia 1976 roku, gdzie służbę pełnił jeszcze w ówczesnej Komendzie Wojewódzkiej w Koninie. Po reformie administracyjnej służył do 13 lipca 2012 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie. Jednak trudno mu było rozstać się z Policją i od 16 lipca 2012 roku postanowił kontynuować pracę w naszej jednostce, ale już jako pracownik cywilny. Mury Komendy Miejskiej Policji w Koninie Pan Andrzej opuścił dzisiaj, jednak drzwi dla niego są zawsze otwarte. O ile ten czas dla nas znajdzie, ponieważ z jego opowiadań ma wiele planów do zrealizowania.

Ciepłymi słowami mł. insp. Mariusz Jaworski wyraził swoje uznanie za lata pracy Pana Andrzeja i wzorowe wywiązywanie się z powierzonych mu obowiązków. Życzył także dużo zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym i realizacji wielu nowych wyzwań. Pożegnanie miejsca pracy oraz kolegów po wielu latach współpracy zawsze wiąże się z dużymi emocjami. Tak też było tym razem. Podczas pożegnania, Pan Andrzej serdecznie podziękował wszystkim za wspólnie spędzony czas, i za każdy miły gest oraz słowo.

Teraz przyszedł czas na realizowanie  marzeń, nowych pasji, podróży, pieknych wspomnień i zasłużony, aktywny odpoczynek. Mamy nadzieję, że każdego dnia będzie Pan z satysfakcją wspominał wszystkie lata spędzone w naszej jednostce.

Gratulacje i powodzenia w kolejnym etapie życia!

Powrót na górę strony