Aktualności

ODEJŚCIE NA ZASŁUŻONĄ EMERYTURĘ

Data publikacji 05.03.2024

W ubiegłym tygodniu w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie odbyło się pożegnanie Pani Danieli Ptak, która po 39 latach pracy postanowiła przejść na emeryturę. Szef konińskiej policji mł. insp. Mariusz Jaworski wraz ze swoimi zastępcami podinsp. Jackiem Kudlińskim oraz kom. Pawłem Szafrańskim, a także naczelnikiem Wydziału Administracyjno-Gospodarczego kom. Marcinem Jankowskim podziękował Pani Danieli za lata pracy oraz życzył wszelkiej pomyślności i odpoczynku na emeryturze.

27 lutego Komendant Miejski Policji w Koninie wspólnie ze swoimi zastępcami i naczelnikiem WAG podziękował Pani Danieli Ptak za długoletnią współpracę oraz zawsze okazywaną życzliwość. Szef konińskiej policji podkreślił jak ważna i nieoceniona jest rola pracowników w sprawnym funkcjonowaniu naszej komendy, wręcz również listy gratulacyjne i pamiątkowy grawer. Pani Daniela jako pracownik Wydziału Administracyjno-Gospodarczego w naszej jednostce przepracowała 39 lat.

Ciepłymi słowami mł. insp. Mariusz Jaworski wyraził swoje uznanie za lata pracy Pani Danieli i wzorowe wywiązywanie się z powierzonych jej obowiązków. Życzył także dużo zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym i realizacji wielu nowych wyzwań.

Teraz przyszedł czas na realizowanie dawno odkładanych marzeń, realizację celów i zasłużony odpoczynek, czego Pani Danieli serdecznie życzymy.

Powrót na górę strony